AKÜ’de “doğal yaşam fotoğrafçılığı” anlatıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi ile Doğa Koruma ve Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından “Su Altı Üstü Sohbetler” başlıklı etkinlik gerçekleştirildi.

Turizm Fakültesinde gerçekleştirilen etkinliğe Doğa Koruma ve Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Cengiz Erişmiş ile fotoğraf sanatçıları Yalçın Koçer ve Arif Birsen yer aldı. Etkinliğin moderatörlüğünü de yapan Doğa Koruma ve Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Cengiz Erişmiş, sohbet havasında bir etkinlik düzenlemek istediklerini ve önemli olanın bilgilerin, öğrencilere doğru şekilde aktarılması olduğunu kaydetti. Etkinlik, öğrencilerin sorularının cevaplanmasının ardından sona erdi.

admin

Next Post

Afyon Kaymaklı Ekmek Kadayıfı'nın coğrafi işaret tescil belgesi alındı

Per Ara 26 , 2019
TweetlePaylaşPinPaylaşPaylaş0 PaylaşımlarTürk Patent ve Marka Kurumu’na (TÜRKPATENT) geçen aylarda başvurusu yapılan kaymaklı ekmek kadayıfının coğrafi işaret (Cİ) tescil belgesi bugün teslim alındı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “Böylesine önemli bir ürünümüzün patentini almış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Afyon mutfağı olarak gerçekten damak zevkine hitap eden birçok ürünümüz var. Bunlardan 8 tanesi daha […]