Sinanpaşa Akören İlkokulunda fotoğraf sergisi

Sinanpaşa ilçesi Akören ilkokulu öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Atatürk’ün ışığında, Mehmetçiğin gölgesinde canlanan fotoğraflar sergisi Sinanpaşa kaymakamı Kübra Demirer, Akören Belediye Başkanı Hacı Candan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Avcı tarafından açıldı.

Sinanpaşa İlçesi Akören İlkokulu öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Atatürk’ün ışığında, Mehmetçiğin gölgesinde canlanan fotoğraflar sergisi Sinanpaşa kaymakamı Kübra Demirer,Akören Belediye Başkanı Hacı Candan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Avcı tarfından açıldı. Milli Eğitim Bakanlığının 2023 vizyon belgesi kapsamında okulda yapılan etkinliklerin halk ile buluşması ve daha çok kitleye hitap etmesi için kasaba meydanında ve kasabanın pazarının olduğu bir günde açılmış olması misafirler tarafından ilgi ile karşılandı ve bir çok vatandaş sergiyi gezme imkanı buldu. Atatürk haftası etkinlikleri kapsamında Atatürk’ü anlamak ve gelecek nesillere aktarmak adına çok güzel bir faaliyet olduğu davete katılan protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından belirtildi.

12.11.2019 Basın Bülteni

admin

Next Post

Afyon E.M.L.'de ebru kursu ve söyleşisi

Çar Kas 13 , 2019
TweetlePaylaşPinPaylaşPaylaş0 Paylaşımlar Kültür ve Sanat Günleri kapsamında düzenlenen Afyonkarahisar 1. Uluslararası Atabek Ebru Festivali Endüstri Meslek Lisesi’nde ebru konusunda gerçekleştirilen söyleşi ve ebru uygulamaları ile devam ediyor. admin See author's posts Post Views: 1.154 TweetlePaylaşPinPaylaşPaylaş0 Paylaşımlar