Kent Konseyi STK’dan Afyonkarahisar Şairler ve Yazarlar Derneği’ne ziyaret

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi STK Grubu, Afyonkarahisar Şairler ve Yazarlar Derneği’ni ziyaret etti

 

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi STK Grubu, ziyaretlerine devam ediyor. STK Grubu son ziyaretini AFŞAYAD üyelerine gerçekleştirdi.

Kent Konseyi STK Grup Başkanı Nilgün Seçen ziyaret sırasında AFŞAYAD Başkanı Muharrem Günay’a çalışmalar hakkında bilgi verdi. Seçen, sivil toplum kuruluşlarının birbiriyle diyalog halinde olması gerektiğinin altını çizerek, “Afyonkarahisar’da sivil toplum kuruluşlarını ayırmaksızın, karşılıklı istişareler yaptık. Amacımız sivil toplum kuruluşları arasında köprü vazifesi görerek, onların çalışmaları ve fikirlerinin önemini ortaya koymaktır.” dedi.
AFŞAYAD Başkanı Günay ise dernek üyeleri adına Kent Konseyi STK Grubu ziyaretinden son derece memnun olduklarını kaydetti.

 

Kocatepe Gazetesi

admin

Next Post

Erkmen Baraj Göletinde kış masalı!..

Per Şub 3 , 2022
TweetlePaylaşPinPaylaşPaylaş0 PaylaşımlarAfyonkarahisar’da yaklaşık 2 haftadan bu yana aralıklarla devam eden kar yağışı sonrası donan Erkmen Baraj Göleti ve çevresinde kar altında kalan ağaçlar adeta bir kış masalı görüntüsü oluşturdu. Haber, ajans haberi olduğu için yayınlamamıştır. Haberin tamamı için tıklayınız… admin See author's posts Post Views: 131 TweetlePaylaşPinPaylaşPaylaş0 Paylaşımlar