Sultandağı Kiraz Çiçeği Foto Safari

Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün, Sultandağı Kaymakamlığı ve Sultandağı Belediye Başkanlığı işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği, “Sultandağı Kiraz Çiçeği Foto Safari” etkinliğinde, Fotoğrafçılık kulübü üyeleri, fotoğraf sanatçıları ve fotoğrafsevenlerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Sultandağı Kiraz Çiçeği Fotosafarisinde birbirinden güzel fotoğraflar çekildi.
Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm  İl Müdürü Mehmet Tanır;
“Valiliğimiz himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz organizasyonunda Sultandağı Kaymakamlığı ve Sultandağı Belediyesi işbirliğinde düzenlediğimiz Sultandağı Kiraz Çiçeği Fotosafari harikaydı.
Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek, Sultandağı Belediye başkanı Mehmet Aldırmaz, Ergün Kaptan, İlçe Tarım Müdürü Halilibrahim bey özellikle müdürlüğüm çalışanları olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
BASIN BÜLTENİ

admin

Next Post

Afyonkarahisar Büyük Zafer Rotası

Cum May 6 , 2022
TweetlePaylaşPinPaylaşPaylaş0 PaylaşımlarBüyük Zafere tanıklık eden Afyon’daki geziniz esnasında yapacağınız zafer rotası ile Büyük Zaferi iliklerinizde hissedeceksiniz. Zafer rotası için size bir gün sürecek bir rota önereceğiz… Kaynak: Visitafyon.org AFYONKARAHİSAR ZAFER TURU ROTASI 1-Utku Anıtı Konum:Afyonkarahisar Şehir Merkezi Anıtpark’ın içinde yer alan anıt  Avusturya’lı heykeltıraş Krippel’e yaptırılmış ve 24 Mart 1936 […]