Mustafa Çöl: Kültürel mirasımıza sahip çıkacağız

Sandıklı Kardeş Yarenler Grubu, Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek kendilerine bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e kendilerine vermiş oldukları her türlü destek dolayısıyla teşekkür ettiklerini ifade eden Kardeş Yarenler Grubu duydukları memnuniyeti ifade ederek, işlerinde kolaylıklar dileklerinde bulundular.

Başkan Mustafa Çöl, bu nazik ziyaret dolayısıyla Kardeş Yarenlere teşekkür ederek, bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler aldılar. İlçemizin adını her platformda duyurmak, kültürel mirasımıza sahip çıkarak gelecek nesillere aktarma konusunda köprü görevi yapan Kardeş Yarenlere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileklerinde bulundu.

 

BASIN BÜLTENİ

admin

Next Post

Büyük Taarruz kahramanı, Çaylı Fatma'yı bilir misiniz?.. | Muhammet Öztürk yazıyor

Pts May 9 , 2022
TweetlePaylaşPinPaylaşPaylaş0 Paylaşımlarİstiklal Harbi döneminde vatan topraklarının bağımsızlığı için, zafer için mücadele etmiş önemli kadın kahramanlarımız vardır. Melek Reşit Hanım, Kara Fatma, Şerife Bacı, Halime Çavuş, Gördesli Makbule, Tayyar Rahmiye, Ayşe Hanım (Mehmet Çavuş), Şerife Kübra, Süreyya Sülün, Nazife Kadın, Kamalı Fatma, Adile Hala… Türkiye’nin dört bir tarafında kadar çok kadın […]